اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور

کتابخانه وکیلی با جذب کمک های خیرین تجهیزات کتابخانه ای خریداری کرد

کتابدار کتابخانه عمومی وکیلی خبرداد:

کتابخانه وکیلی با جذب کمک های خیرین تجهیزات کتابخانه ای خریداری کرد

با کمک های نقدی خیرین بزرگوار دکتر سپهریان، دکتر گرمابی و آقایان بهنام ناصری، اسماعیل جنیدی و حسن آقایی رایانه، صندلی و سایر تجهیزات کتابخانه ای برای کتابخانه وکیلی خریداری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه  های عمومی نیشابور، با کمک های نقدی خیرین بزرگوار دکتر گرمابی پزشک عمومی، دکتر سپهریان متخصص رادیولوژی و آقایان بهنام ناصری مدیر آژانس مسافرتی فرشتگان، اسماعیل جنیدی مدیر فروش شرکت هرم طلایی، حسن آقایی خیر حوزه کتاب و کتابخوان نمونه رایانه، صندلی و سایر تجهیزات کتابخانه ای برای کتابخانه عمومی وکیلی خریداری شد.

ایرج اکبرآبادی کتابدار کتابخانه وکیلی با اعلام این خبر گفت: هفته کتاب امسال فرصت مناسبی برای خیرین گرامی بود تا با اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی خود در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی سهیم باشند .با برنامه‌ریزی‌ های خوبی که در چند سال اخیر انجام داده ایم شاهد مشارکت های خوب مردم و سازمان‌ های مختلف در امور کتابخانه بوده ایم و به‌ ویژه در هفته کتاب امسال که از 24 آبان الی 1 آذرماه ادامه داشت با کمک های خیرین توانستیم یک دستگاه رایانه، صندلی و تجهیزات کتابخانه ای برای کتابخانه عمومی وکیلی خریداری نماییم

این کتابدار ضمن تشکر از فعالان فرهنگی و خیرین حوزه کتاب اظهار داشت: جذب افراد خیر و نیکوکار مهم است و حفظ و تکریم آنان نیز وظیفه ای مهم تر است. همچنین در همین رابطه از زحمات آقایان امید حکمی و کیهانی کارکنان شرکت رایانه افق ره آورد به جهت شناسایی و جذب خیرین و معرفی آنها به کتابخانه وکیلی  تقدیر و تشکر ویژه داریم.

شایان ذکر است کتابخانه عمومی وکیلی در تقاطع بلوار بعثت-مدرس (فرهنگسرای وکیلی-تلفن 42230222-42240420 ) واقع است و با بیش از بیست و پنج هزارنسخه کتاب پذیرای علاقمندان به کتاب است.

آدرس : نیشابور - خیابان شهید جعفری - روبه روی شورای حل اختلاف - کتابخانه شریعتی - اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور تلفکس : 05142243190

Top Desktop version