اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور

جشنواره خیرین شهرستان نیشابور در سال 93 برگزار می شود

در جلسه هیات مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز شهرستان نیشابور:جشنواره خیرین شهرستان نیشابور در سال 93 برگزار می شود

نخستين جشنواره خيرين كتابخانه ساز شهرستان نیشابور با حضور خيرين كتابخانه‌ ساز و حاميان كتابخانه‌هاي عمومي در سال آینده برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های نیشابور، نخستين جشنواره خيرين كتابخانه ساز شهرستان نیشابور با حضور خيرين كتابخانه‌ساز و حاميان كتابخانه‌هاي عمومي  در آبان ماه سال93 برگزار خواهد شد.

محمد زمانی رئیس اداره کتابخانه های نیشابور با اعلام این خبر گفت: در جلسه هیات مدیره انجمن خیرین کتابخانه های نیشابور, با تصویب برگزاری جشنواره خیرین کتابخانه ساز شهرستان، زمان  جشنواره مشخص شده و مقدمات لازم برای انجام هماهنگیهای مختلف برای برگزاری جشنواره  برنامه ریزی  شد.

زمانی دبیر انجمن خیرین کتابخانه ساز نیشابور با تاکید بر اهمیت انجام تبلیغات فراگیر برای برگزاری این جشنواره اظهار داشت: به منظور برگزاری هر چه باشکوه تر این جشنواره تلاش می‌کنیم با دعوت از فرهیختگان و شخصیت های برجسته و تاثیرگذار از کمک های آنها برای پیشبرد اهداف انجمن خیرین کتابخانه های نیشابور کمک بگیریم.

زمانی برگزاری جشنواره خیرین در سطح شهرستانها را امری مهم دانست و افزود:نتایج حاصل از برگزاری این جشنواره ها می تواند کمک بزرگی به اعتلای فرهنگ کتابخوانی باشد و شناسایی خیرین و ترغیب آنان به مشاركت در جهت ساخت و توسعه‌ كتابخانه‌هاي عمومي،  كمك به بازسازي، تجهيز و نگهداري كتابخانه‌هاي عمومي و مشاركت فكري‌ و فرهنگي خیرین با اداره‌ كتابخانه‌هاي عمومي نیشابور از اهداف این جشنواره است.

 

آدرس : نیشابور - خیابان شهید جعفری - روبه روی شورای حل اختلاف - کتابخانه شریعتی - اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیشابور تلفکس : 05142243190

Top Desktop version